Nieuwe gezichten bij Amaron
Graag stellen we je Patrick Rosière voor, onze nieuwe Sales Consultant voor Brussel en Wallonië. Patrick heeft verschillende jaren werkervaring als hoofd van de biomedische afdeling van UMC Sint-Pieter in Brussel en als accountmanager voor een bedrijf dat beeldvormingsoplossingen aanbiedt. Bij Amaron versterkt hij het verkoopteam, en zal hij in partnerschap oplossingen ontwerpen op maat van de specifieke behoeften van de zorginstellingen.
Ook ons administratieve team is een nieuwe kracht rijker: Finance Administrator Julie Vanbelle zal er samen met haar collega’s over waken dat de boekhouding en andere administratieve processen rimpelloos verlopen.
Lijkt het je ook wel iets om bij Amaron aan de slag te gaan? Volg dan zeker onze jobspagina. Vind je daar niet direct de ‘job van je leven’, aarzel dan niet om spontaan te solliciteren.